جمعه 1402/02/29 - 13:34
رزمایش جهادگران فاطمی3؛

بسیج سازندگی با خدمات خود بسیاری از ناترازی‌ها را در کشور هم‌تراز کرد

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به توزیع 5 هزار و 500 بسته معیشتی در مناطق محروم استان، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج همواره با خدمات خود بسیاری از ناترازی‌ها را در کشور هم‌تراز کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی از چهارمحال و بختیاری، غلامعلی حیدری در مراسم مرحله سی ام رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه چهارمحال و بختیاری، با اشاره به توزیع ۵ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در مناطق محروم استان، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج همواره با خدمات خود بسیاری از ناترازی‌ها را در کشور هم‌تراز کردند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بسیج سازندگی در صحنه‌ها و حوزه‌های مختلف کمک‌های بسیار خوبی برای مردم انجام داده و همواره در جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مومنانه پیشتاز بوده است.

وی افزود: هم‌اکنون یک‌هزار و ۵۸۰ گروه جهادی در چهارمحال و بختیاری مشغول فعالیت هستند و از این تعداد ۸۰۰ گروه جهادی در توزیع کمک‌های مومنانه همکاری خواهند کرد.

حیدری اضافه کرد: همواره ارگان‌های مختلف در فصول متفاوت سال اقلامی را به منظور کمک به مردم نیازمند بسته‌بندی و در مناطق محروم استان توزیع می‌کنند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.