دوشنبه 1402/02/18 - 12:00
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

امکان کار اثربخش بدون روحیه جهادی وجود ندارد

حجت الاسلام والمسلمین نکونام در دیدار با جهادگران بسیجی گفت: فعالیت گروه های جهادی قابل ستایش است و امکان کار اثربخش بدون روحیه جهادی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی از چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت فرارسیدن 17 اردیبهشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی، جمعی از گروه های جهادی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در این دیدار، فعالیت گروه های جهادی را قابل ستایش دانست و گفت: هم حضور و هم نفس گرم و هم گزارش امیدبخش شما برای من خیلی زیبا بود که حاکی از امیدی است که در شما وجود دارد.

نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه شهرکرد خطاب به جهادگران حاضر در مراسم، اظهار کرد: با سرزندگی و شوق در عرصه هستید و خستگی هم در شما هیچ وقت راه پیدا نکرده و راه پیدا نخواهد کرد.

وی ادامه داد: شما هیچ وقت سرخورده نشده و هیچ وقت هم نخواهید شد و علی رغم نازیبایی هایی که در بعضی جاها می بینید و سختی هایی که با آن مواجه هستید و اموری که واقعا دل را به درد می آورد، هیچکدام در شما سردی و سستی ایجاد نمی کند.

حجت الاسلام والمسلمین نکونام گفت: با توجه به انگیزه قوی که در گروه های جهادی وجود دارد، هیچ چیز نمی تواند در آنها سستی ایجاد کند.

وی افزود: این انگیزه، حرکت و شوق که لازمه گروه های جهادی است و به لطف الهی این انگیزه و شوق و شتاب را در شما می بینم، واقعا جای تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری، جای جای این استان را جای کار و فعالیت جهادی دانست و با اشاره به محرومیت های زیاد در عرصه های جاده ای، آب شرب، صعب العبور بودن روستاها، مشکلات بهداشتی و فرهنگی و زیرساخت های آنها، اظهار کرد: حضور فعال گروه های جهادی در همه این عرصه ها جای تقدیر دارد و برگ برنده و بالندگی شماست.

وی با تأکید بر ضرورت پاسخگویی مسئولان به انتظارات گروه های جهادی، تکیه آنها بر امکانات محلی و کمک های خیران را توصیه کرد و با اشاره به روند فعالیت و خدمات شایان توجه جهاد سازندگی در اوایل پیروزی انقلاب با ابزار اولیه در نقاط مختلف محروم کشور، گفت: باید در خدمت مردم باشیم و برای آنها در انواع امکانات زندگی رفاه ایجاد کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: امکان کار اثربخش بدون روحیه جهادی وجود ندارد.

وی کار فرهنگی در مدارس با همت گروه های جهادی را بسیار مهم دانست و خواستار ادامه این فعالیت ها به صورت تشکلی و منسجم شد و در پایان بر گسترش روحیه جهادی و فکر و فرهنگ جهادی در جامعه بخصوص مدارس تأکید.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.