چهارشنبه 1401/04/01 - 12:44
همزمان با کنگره ملی شهدای عشایری؛

اجرای مرحله بیست و دوم رزمایش مومنانه در چهارمحال و بختیاری

مرحله بیست و دوم رزمایش کمک های مومنانه و توزیع 12هزار بسته معیشتی همزمان با برگزاری کنگره ملی شهدای جامعه عشایری در استان چهارمحال و بختیاری اجرا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی از چهارمحال و بختیاری؛ مسئول سازمان بسیج سازندگی استان از توزیع 12 هزار بسته معیشتی به مناسبت کنگره ملی یازده هزار شهید جامعه عشایری کشور خبر داد و گفت: ارزش این بسته های معیشتی بالغ بر هشت میلیارد تومان است.


سرهنگ پاسدار هوشنگ فولادی با بیان اینکه بیست و دومین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه با محوریت عشایر استان و مناطق عشایری برگزار می شود، افزود: 6 مرحله رزمایش مواسات نیز در استقبال از این کنگره ملی در استان در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی برگزار شد.


فولادی با بیان اینکه در ماه های منتهی به کنگره شهدای جامعه عشایری، گروه های جهادی استان به طور مستمر به عشایر استان اعزام می شدند، اظهار کرد: گروه های جهادی با شناسایی مشکلات عشایر خدمات موردنیاز را به آنان ارائه می دادند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.