جشنواره جهادگران دانشجویی در بام ایران

یکشنبه, 09/24/1398 - 09:18 chaharmahal-va…

جشنواره جهادگران دانشجویی در بام ایران

جشنواره و آئین تجلیل از جهادگران بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.
جشنواره جهادگران دانشجویی در بام ایران

 

فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (علیه السلام) با بیان اینکه امروز بسیج در عرصه‌های مختلف خط مقدم است، گفت: اجرای بیش از ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی در کشور و سازماندهی 700 گروه جهادی در چهارمحال و بختیاری نشان از ظرفیت بزرگی دارد که باید در خدمت نظام و مردم قرار بگیرد.

سرهنگ پاسدار مهران مرادی افزود: روحیه جهادی و روحیه انقلابی باعث می شود گروه های جهادی زمان و مکان نشناسند و در واقع خستگی را خسته کنند.

جانشین فرماندهی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام، ادامه داد: روحیه جهادی و انقلابی همان اعتقادی کارکردن گروه های جهادی است.  

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری نیز با بیان اینکه نخستین خط مقدم ما در اعتلای بسیج دانشجویی نیروهای جهادگر هستند، گفت: اهمیت جشنواره دانشجویی جهادگران، شروع حرکت در مسیر اعتلای طرح بسیج دانشجویی و ورود دانشجویان به عرصه حل مسائل است.

مرتضی کریمی با اشاره به اینکه قبل از ورود به یک منطقه برای فعالیت جهادی، باید مسائل آن شناسایی و اولویت‌بندی شود و سپس برای اجرای آن تیم تخصصی مهیا شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم برای خدمت‌رسانی اجتماعی، کمک به هسته‌های تحصصی و فضای عمومی جامعه گام برداریم.

شایان ذکر است؛ در این جشنواره جهادی از برگزیدگان بخش‌های؛ طرح، ایده، تجربه و مقاله، عکس، مستند، نماهنگ، فیلم کوتاه، دلنوشته، شعر و خاطره جهادی تجلیل شد.

گفتنی است: در بخش هنری جشنواره؛ از کلیپ گروه جهادی فانوس دانشگاه آزاد اسلامی، هاتف مردانی، شعر راه عاشقی احمد رفیعی، دلنوشته مناطق محروم و دردسرهایش اثر عادل صالحی از دانشگاه فرهنگیان و عکسی از سینا قلی‌پور از گروه زینبیون تقدیر شد.

در بخش تخصصی جشنواره؛ مقاله بررسی زوایای اشتغال‌زایی در بارز و اوره شهرستان لردگان از گروه جهادی ۱۴ معصوم مقام اول، مقاله طلای سرخ و اشتغال‌زایی در مناطق محروم از گروه جهادی ۱۴ معصوم دانشگاه شهرکرد مقام دوم و مقاله سلامت تولیدمثل و افزایش بهره‌وری دام در کوهرنگ از گروه جهادی از تبار آسمان مقام سوم را کسب کرد.

همچنین از جعفریان عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و عضو فعال گروه‌های جهادی و همچنین مسؤولان گروه‌های جهادی فعال در سال ۹۸ تقدیر شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.