افتتاح مسکن نیازمندگان در مناطق عشایری

سه شنبه, 09/05/1398 - 08:59 chaharmahal-va…
همزمان با هفته بسیج؛

افتتاح مسکن نیازمندگان در مناطق عشایری

همزمان با هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه قمی بنی هاشم علیه السلام و جمعی از مسئولین و جهادگران، دو باب منزل مسکونی عشایر نیازمند در روستای شهرک فجر از توابع شهرستان لردگان افتتاح شد.
افتتاح مسکن نیازمندگان در مناطق عشایری

 

سردار علی محمد اکبری در آئین افتتاح دو باب منزل مسکونی عشایر نیازمند روستای شهرک فجر لردگان، ضمن تشکر از گروه جهادی حضرت ابوالفضل علیه السلام  عشایری سردشت اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح دو خانه برای نیازمندان هستیم که توسط گروه  جهادی ساخته شده و این گروه آتش به اختیار عمل کرده و نیاز است که این تفکر ادامه داشته باشد ، تا بخش های مختلف محرومین از این خدمات استفاده کنند .

وی ضمن گرامیداشت یاد ونام شهدا گفت: ما هر چه داریم از تفکر جهادی و شهداست و اگر این تفکر در همه عرصه ها و موضوعات نهادینه شود خیلی از مشکلات جامعه حل خواهد شد .

لازم به ذکر است دو خانه نیازمند که توسط گروه جهادی حضرت ابوالفضل علیه السلام عشایری سردشت ساخته شد هزینه ای بالغ بر 300میلیون ریال با کمک های مردمی و خیرین و گروه جهادی جمع آوری شده است .//بسیج//

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.