برداشت بیش از 50 تن ذرت از اراضی ناحیه مقاومت فارسان

دوشنبه, 08/06/1398 - 10:41 chaharmahal-va…

برداشت بیش از 50 تن ذرت از اراضی ناحیه مقاومت فارسان

فرمانده ناحیه مقاومت فارسان از برداشت بیش از 50 تن ذرت از اراضی تحت کشت طرح های اقتصاد مقاومتی این ناحیه خبر داد.
برداشت بیش از 50 تن ذرت از اراضی ناحیه مقاومت فارسان

 

 

 فرمانده سپاه ناحیه فارسان : پیرو دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش کلیه مسئولان و آحاد ملت در مسیر اقتصاد مقاومتی، سپاه ناحیه فارسان نیز وظیفه خود دانست در مسیر تحقق دستورات فرمانده معظم کل قوا گام بردارد؛ لذا در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی پای در میدان عمل گذاشتیم.

سرهنگ پاسدار حمید یزدانی افزود: به همین جهت تصمیم گرفتیم که با یک برنامه ریزی مشخص و منظم از زمین های سپاه ناحیه یک استفاده مفید و در جهت تولید محصولات کشاورزی داشته باشیم. در همین راستا قسمتی از زمینها به کاشت گل محمدی اختصاص یافت و 327 بوته گل محمدی در یکهزار متر مربع زمین اختصاص داده شد.

فرمانده سپاه ناحیه فارسان گفت: 6 هزار متر از زمین های ناحیه نیز زیر کشت ذرت قرار گرفتند، که از این زمین ها به لطف خدا بیش از 50 تن ذرت برداشت شد، که به نوبه خود تا کنون در سپاه ناحیه فارسان چنین حرکتی سابقه نداشته و در نهایت بخش دیگری از زمین ها به کشت لوبیا اختصاص یافت، که در این زمینه نیز محصول قابل توجهی برداشت شد.

فرمانده سپاه ناحیه فارسان در پایان گفت: پیروی از دستور ولی امر مسلمین بر همگان واجب است و ما نیز بر خود لازم دانستیم که به عنوان یک سرباز کوچک در حد توان خود در این مسیر گام برداریم. سپاه یک نهاد مردمی است که در تمامی زمینه ها و هرجایی که انقلاب نیاز به کمک داشته باشد می تواند وارد شود و هم اکنون نیز دولت باید از سپاه و بسیج به عنوان یک بازوی توانمند جهت حل مشکلات کشور استفاده کند.// بسیج //

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.