سه شنبه 1401/03/17 - 13:49
اکبر اکبری
استان چهار محا…
معاون هماهنگ کننده سپاه چهارمحال بختیاری تأکید کرد:

ضرورت پیش بینی پیوست رسانه ای برای فعالیت های جهادی

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام گفت: فعالیت خوب جهادگران نباید نادیده گرفته شود و باید پیوست رسانه ای این فعالیت ها افزایش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی از چهارمحال و بختیاری؛ سرهنگ پاسدار هوشنگ جمشیدی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (علیه السلام) در جمع جهادگران تخصصی دامپزشکی استان گفت: فعالیت خوب جهادگران نباید نادیده گرفته شود و باید پیوست رسانه ای این فعالیت ها افزایش یابد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی لطف الهی است که به ایرانیان اعطا شده است، تصریح کرد:  به واسطه روح یکتا پرستی و معنویت گرایی ایرانیان از بدو تاریخ تا کنون عدالت خداوند اقتضا می‌کرد یک مأموریت سنگین معنویت گرایانه به ما محول شود که در راستای آن انقلاب اسلامی به ما بخشده شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (علیه السلام) با اشاره به اینکه دشمن شبانه روز برای از پای در آوردن انقلاب تلاش می‌کند، بیان داشت: امروزه دشمن از طریق فضای مجازی در حال تلاش برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب است.

جمشیدی به فعالیت جهادگران در عرصه محرومیت زدایی اشاره کرد و ادامه داد: اگر یک درصد از فعالیت جهادگران در آمریکا و غرب بود صنعت سینمایی آن‌ها از این خدمات فیلم می‌ساخت، اما ما کارهای خوب خود را نادیده می‌گیریم و پیوست رسانه‌ای عملکردمان ضعیف است.

وی با اشاره به اینکه ما باید نشان دهیم که جامعه ایرانی آن سیاه نمایی‌هایی که سینمای غرب می‌کند نیست، اظهار کرد: جوانان ما تعطیلات خود را برای خدمت رسانی به محرومان در شرایط سخت بدون هیچ چشم داشتی سپری می‌کنند و این قابل قدردانی است.

جمشیدی خاطر نشان کرد: عشایر با وجود اینکه در شرایط سخت در حال زندگی کردن هستند؛ اما در تمامی عرصه‌ها برای دفاع از میهن پیش قدم بوده اند، که تقدیم ۱۰ هزار شهید عشایری کشور سندی بر تائید این مهم است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.